Úvod Společenská odpovědnost firem Vzdělávání a Inovace Dotace Aktuálně Aktivity CSR v ÚK Kalendář akcí O nás

Koncept Společenské odpovědnosti firem Fakta a mýty Dobré příklady firem v Ústeckém kraji Společenská odpovědnost v České republice Jako krajská tripartita společenskou odpovědnost rozhodně podporujeme! Newsletter Platformy zainteresovaných stran CSR č. 5 Newsletter Platformy zainteresovaných stran CSR č.4 Spolana opět podpořila zarybňování Labe SmartUp Spolana podniká v chemii odpovědně První číslo Bulletinu Asociace společenské odpovědnosti Společenská odpovědnost firem v České republice Národní akční plán CSR KOVOSVIT MAS, a.s.je společensky odpovědnou firmou Domácí firmy mají obavy z evropské regulace CSR K prvním českým fairtradovým školám a městům se připojila i fakulta Jihočeské univerzity společně se šesti církevními sbory Česká republika má první Fairtradová města a školy HSR-ÚK se stala členem Platformy zainteresovaných stran CSR Žáci získali informace o konceptu CSR v rámci přednášky HSR-ÚK a Statutárního města Chomutov na SPŠS a OA Kadaň Téma „Společenské odpovědnosti“ zaznělo na přednášce HSR-ÚK a společnosti 1. SDZP na SSŠMEP v Mostě Zástupci HSR-ÚK a společnosti KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ a.s. seznámili žáky VOŠZ Ústí nad Labem s tématem „Společenská odpovědnost“ Přednáška HSR-ÚK a společnosti HENNLICH s.r.o na SOŠ a SOU Roudnice nad Labem na téma „Společenská odpovědnost“ Společenská odpovědnost v Evropské unii Národní akční plán CSR Soutěže a ceny CSR

Spolana opět podpořila zarybňování Labe

12.11.2015

Chemická společnost Spolana a místní organizace Českého rybářského svazu v Neratovicích znovu vypustili do Labe mladé kapry. Celková váha vypuštěných kaprů byla 500 kilogramů. 

Pro Spolanu je péče o životní prostředí jednou z priorit při jejím podnikání, proto s Českým rybářským svazem spolupracujeme dlouhodobě. Cílem zarybňování je obměna rybí osádky na řece Labi, kde již není v současné době podle rybářů problém ulovit například parmy, pstruhy, kteří vyžadují vysokou čistotu vody,“ říká Karel Pavlíček, generální ředitel Spolany. 

Loni na pozdim vysadili do řeky Labe 300 kilogramů kaprů. 

Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 

 

Zdroj: Tisková zpráva Spolana a.s.,2015


Připojené dokumenty

Spolana opět podpořila zarybňování LabeFotogalerie

Vedoucí životní prostředí Spolany Miroslav Kulík Kapři


Naši partneři

copyright © 2012 CSR PORTAL - provoz webových stránek sponzoruje Skupina Progresivní Aliance
Socialistů & Demokratů v Evropském parlamentu   /    design © martindesign.cz
Texty a fotografie zde použité jsou vlastnictvím serveru CSR PORTAL a jsou chráněny dle autorského zákona.
Jejich použití je možné pouze s písemným svolením autora a uvedením odkazu na zdroj: www.csrportal.cz