Úvod Společenská odpovědnost firem Vzdělávání a Inovace Dotace Aktuálně Aktivity CSR v ÚK Kalendář akcí O nás

Koncept Společenské odpovědnosti firem Fakta a mýty Dobré příklady firem v Ústeckém kraji Společenská odpovědnost v České republice Jako krajská tripartita společenskou odpovědnost rozhodně podporujeme! Newsletter Platformy zainteresovaných stran CSR č. 5 Newsletter Platformy zainteresovaných stran CSR č.4 Spolana opět podpořila zarybňování Labe SmartUp Spolana podniká v chemii odpovědně První číslo Bulletinu Asociace společenské odpovědnosti Společenská odpovědnost firem v České republice Národní akční plán CSR KOVOSVIT MAS, a.s.je společensky odpovědnou firmou Domácí firmy mají obavy z evropské regulace CSR K prvním českým fairtradovým školám a městům se připojila i fakulta Jihočeské univerzity společně se šesti církevními sbory Česká republika má první Fairtradová města a školy HSR-ÚK se stala členem Platformy zainteresovaných stran CSR Žáci získali informace o konceptu CSR v rámci přednášky HSR-ÚK a Statutárního města Chomutov na SPŠS a OA Kadaň Téma „Společenské odpovědnosti“ zaznělo na přednášce HSR-ÚK a společnosti 1. SDZP na SSŠMEP v Mostě Zástupci HSR-ÚK a společnosti KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ a.s. seznámili žáky VOŠZ Ústí nad Labem s tématem „Společenská odpovědnost“ Přednáška HSR-ÚK a společnosti HENNLICH s.r.o na SOŠ a SOU Roudnice nad Labem na téma „Společenská odpovědnost“ Společenská odpovědnost v Evropské unii Národní akční plán CSR Soutěže a ceny CSR

Spolana podniká v chemii odpovědně

30.9.2015

Neratovická Spolana získala již po osmé osvědčení o odpovědném přístupu k podnikání v oboru chemie, Responsible Care. Certifikát byl slavnostně převzat zástupci společnosti v průběhu večera s českou chemií, který se konal 24.září 2015. Certifikát předával Svaz chemického průmyslu České republiky. 

V pořadí již osmé udělení certifikátu Responsible Care Spolaně dokazuje, že společnost  dlouhodobě úspěšní plní svůj cíl – vyrábět efektivně vysoce kvalitní produkty a minimalizovat negativní dopady na lidské zdraví a životní prostředí. Vzhledem k velmi dobrému hodnocení tak má Spolana právo užívat logo Responsible Care po dobu následujících tří let. 

 

Více informací naleznte v přiložené tiskové zprávě. 

 

Zdroj: Tisková zpráva Spolana, 2015

 


Připojené dokumenty

Spolana podniká v chemii odpovědněFotogalerie

Předávání certifikátu


Naši partneři

copyright © 2012 CSR PORTAL - provoz webových stránek sponzoruje Skupina Progresivní Aliance
Socialistů & Demokratů v Evropském parlamentu   /    design © martindesign.cz
Texty a fotografie zde použité jsou vlastnictvím serveru CSR PORTAL a jsou chráněny dle autorského zákona.
Jejich použití je možné pouze s písemným svolením autora a uvedením odkazu na zdroj: www.csrportal.cz