Úvod Společenská odpovědnost firem Vzdělávání a Inovace Dotace Aktuálně Aktivity CSR v ÚK Kalendář akcí O nás

Koncept Společenské odpovědnosti firem Fakta a mýty Dobré příklady firem v Ústeckém kraji Společenská odpovědnost v České republice Společenská odpovědnost v Evropské unii Národní akční plán CSR Soutěže a ceny CSR Cena hejtmana za společenskou odpovědnost vyhlášená i letos! Vítězové i účastníci šestého ročníku Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost byli oceněni Vítězové i účastníci pátého ročníku Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost byli oceněni Cena hejtmana za společenskou odpovědnost vyhlášená i letos! Ústecký kraj společně s Hospodářskou a sociální radou Ústecko kraje a pod záštitou Rady kvality ČR vyhlásili výsledky 3. ročníku Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost Společensky odpovědné organizace v Ústeckém kraji oceněny i letos Co se ukrývá pod názvem společenská odpovědnost firem V Ústí už potřetí ocení společenskou odpovědnost Druhý ročník Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost zná své vítěze 4. ročník soutěže Social Impact Award Národní ceny ČR za CSR předány Největší a nejštědřejší firemní dárce 2014 Podniky, hlaste se: „Cena Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost“ vyhlášena Cena Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost vyhlášená i letos! TOP Odpovědná firma 2014 Firma roku: Rovné příležitosti z hlediska věku Cena VIA BONA 2014 Známe vítěze ceny VIA BONA 2014 Slavnostní předávání ceny ČR za CSR Pozvánka do 2. ročníku soutěže Cena Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost Personalisté se seznámili s 2. ročníkem soutěže Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost vyhlášená i letos!

Tři pilíře = tři oblasti, které naplňujete. Staráte se o své zaměstnance, uvědomujete si dopady své činnosti na přírodu, sledujete své ekonomické dopady na lokální i národní úrovni. A to vše navíc nad rámec svých povinností? Pak je tato regionální soutěž určená právě pro vás.

Do soutěže se mohou přihlásit podnikatelské subjekty (do 50, do 250, nad 250 zaměstnanců a  mikropodnikatelé do 10 zaměstnanců), dále pak organizace veřejného sektoru a obce. Rok od roku se prestiž soutěže zvyšuje. Svědčí o tom i nárůst přihlášených účastníků v každém roce realizace ceny.

A navíc budete vidět!

Ocenění není jediná věc, kterou si odnese každý účastník. Kromě inspirace a kontaktů pomůžeme s medializací Vaší organizace. Ta probíhá formou tiskových zpráv na partnerských webech, sdíleném sociálním prostředí a samozřejmostí je uveřejnění v periodikách.

Pro účast v soutěži zašlete vyplněnou přihlášku a dotazník nejpozději do 16. června 2023 na e-mailovou adresu: sekretariat@hsr-uk.cz nebo poštou na adresu: Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje, tř. Budovatelů 2532, 434 01 Most.

Informace k soutěži:

Do soutěže se uchazeči přihlašují Hospodářské a sociální radě Ústeckého kraje některým ze způsobů: e-mailem na adresu: sekretariat@hsr-uk.cz nebo písemně na adresu: Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje, tř. Budovatelů 2532, 434 01 Most. Sběr přihlášek a dotazníků probíhá od 17. dubna 2023 do 16. června 2023. Více informací a potřebné formuláře naleznete na www.kr-ustecky.cz a www.hsr-uk.cz.

Dokumenty ke stažení:

CSR 2022 – Vyhlášení

CSR 2022 – Statut

CSR 2022 – Příručka pro účastníky

CSR 2022 – Přihláška

CSR 2022 – Dotazník – podnikající organizace

CSR 2022 – Dotazník – mikropodnikatelé

CSR 2022 – Dotazník – veřejný sektor

CSR 2022 – Dotazník – obce

Pozn.: Do Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost se může organizace přihlásit, pokud nezvítězila v jedné z kategorií této soutěže v předchozím ročníku.

Další informace o soutěži a o tématu společenské odpovědnosti v Ústeckém kraji naleznete zde: www.csrportal.cz,  www.kr-ustecky.czwww.hsr-uk.cz

OHLÉDNUTÍ ZA 6. ROČNÍKEM TÉTO SOUTĚŽE – ZDE.

Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje je zřízena jako iniciativní, koordinační a dohodovací subjekt pro jednání s vládou ČR, ministerstvy, ústředními správními úřady a orgány Ústeckého kraje v otázkách hospodářského a sociálního rozvoje Ústeckého kraje. Cílem HSR-ÚK je vyvážený a sociální rozvoj Ústeckého kraje a zvyšování úrovně jeho obyvatel. Všichni členi pracují v HSR-ÚK bez nároku na honorář.

 

Kontakt pro novináře:

Ing. Edita Kovaříková

tajemnice

Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje

Email: sekretariat@hsr-uk.cz

Telefon: 792 336 291

FotogalerieNaši partneři

copyright © 2012 CSR PORTAL - provoz webových stránek sponzoruje Skupina Progresivní Aliance
Socialistů & Demokratů v Evropském parlamentu   /    design © martindesign.cz
Texty a fotografie zde použité jsou vlastnictvím serveru CSR PORTAL a jsou chráněny dle autorského zákona.
Jejich použití je možné pouze s písemným svolením autora a uvedením odkazu na zdroj: www.csrportal.cz