Úvod Společenská odpovědnost firem Vzdělávání a Inovace Dotace Aktuálně Aktivity CSR v ÚK Kalendář akcí O nás

Koncept Společenské odpovědnosti firem Fakta a mýty Dobré příklady firem v Ústeckém kraji Společenská odpovědnost v České republice Jako krajská tripartita společenskou odpovědnost rozhodně podporujeme! Newsletter Platformy zainteresovaných stran CSR č. 5 Newsletter Platformy zainteresovaných stran CSR č.4 Spolana opět podpořila zarybňování Labe SmartUp Spolana podniká v chemii odpovědně První číslo Bulletinu Asociace společenské odpovědnosti Společenská odpovědnost firem v České republice Národní akční plán CSR KOVOSVIT MAS, a.s.je společensky odpovědnou firmou Domácí firmy mají obavy z evropské regulace CSR K prvním českým fairtradovým školám a městům se připojila i fakulta Jihočeské univerzity společně se šesti církevními sbory Česká republika má první Fairtradová města a školy HSR-ÚK se stala členem Platformy zainteresovaných stran CSR Žáci získali informace o konceptu CSR v rámci přednášky HSR-ÚK a Statutárního města Chomutov na SPŠS a OA Kadaň Téma „Společenské odpovědnosti“ zaznělo na přednášce HSR-ÚK a společnosti 1. SDZP na SSŠMEP v Mostě Zástupci HSR-ÚK a společnosti KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ a.s. seznámili žáky VOŠZ Ústí nad Labem s tématem „Společenská odpovědnost“ Přednáška HSR-ÚK a společnosti HENNLICH s.r.o na SOŠ a SOU Roudnice nad Labem na téma „Společenská odpovědnost“ Společenská odpovědnost v Evropské unii Národní akční plán CSR Soutěže a ceny CSR

SmartUp

12.10. 2015

Pokud nosíte v hlavě zajímavý nápad ale váháte ho zrealizovat nebo pokud jste se pokusili rozjet nějaký projekt, ale chybí Vám dostatečné zkušenosti a finance? Pak projekty SmartUp jsou právě pro Vás. 

Program SmartUp oživuje zajímavé nápady, které nepatří do šuplíku, ale mezi lidi.

Pro koho je program SmartUp?

  • Pro všechny ve věku 15 – 26 let (včetně). Rozhodující je datum ukončení přijímání přihlášek dané výzvy. K tomuto datu musí být všem členům týmu minimálně 15 a maximálně 26 let. Členem týmu musí být minimálně jedna osoba starší 18 let.
  • Pro týmy 2 až 5 lidí, které nosí v hlavách zajímavé a originální nápady.
  • Pro ty, kteří na projektu aktivně pracují dobrovolně bez nároku na honorář.
  • Pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v projektovém řízení a v komunikaci a co se chtějí posunout dál na cestě k osobnímu i pracovnímu úspěchu.

Každý člen může být v programu SmartUp podpořen maximálně čtyřikrát.

Jaké projekty budou podpořeny?

  • Zajímavé nápady mladých lidí, kteří chtějí vytvořit nebo změnit cokoliv ve svém okolí.
  • Projekty, které mají originální nebo kreativní myšlenku. Projekty, kde tým ukáže, že se nebojí přihlásit nápad, který je víc než jen obyčejný.
  • Projekty, které přinášejí prospěch a užitek ostatním lidem (např. obyvatelům obce, dětem ze školy, studentům univerzity, dětem z dětského domova, lidem s postižením, starým lidem z domova důchodců, projekty zaměřené na české občany nebo na cizince žijící na území České republiky atd.)
  • Projekty, které realizátoři dělají bez nároku na honorář.
  • Projekty, jejichž převážná část je realizována v České republice (minimálně 70 % rozpočtu)
Více informací o přihlášení projektu a další zajímavé informace naleznete na internetových stránkách http://www.o2smartup.cz/pravidla/ 

Zdroj: www.o2.cz, 2015
Související odkazy

SmartUp
Naši partneři

copyright © 2012 CSR PORTAL - provoz webových stránek sponzoruje Skupina Progresivní Aliance
Socialistů & Demokratů v Evropském parlamentu   /    design © martindesign.cz
Texty a fotografie zde použité jsou vlastnictvím serveru CSR PORTAL a jsou chráněny dle autorského zákona.
Jejich použití je možné pouze s písemným svolením autora a uvedením odkazu na zdroj: www.csrportal.cz